הר הביטוח – למה חשוב לראות את כל כיסויי הביטוח במקום אחד

ההוצאה הממוצעת במשפחה על סל הביטוח עלתה עם השנים ומוערכת כיום באלפי שקלים ולעתים בעשרות אלפים בשנה. העלייה נעוצה הן בעליית מחירי הביטוח המתונה לאורך השנים וגם בעקבות העלייה במודעות של הציבור לגבי הצורך בביטוח והיא מתבטאת גם בהתרחבות סל המוצרים בשנים האחרונות.

עם הגידול במספר הכיסויים לאדם והשונות הגבוהה בין הביטוחים השונים מודגש הצורך בניהול תיק הביטוח. על המבוטח לוודא כי כלל הביטוחים תואמים את הצרכים שלו וכי אין לו ביטוחים מיותרים שגוררים עימם עלויות גבוהות ומיותרות. אז איך תוכלו לנהל את תיק הביטוח שלכם בקלות? כן, בעזרת הר הביטוח.

חשיבותו של ביטוח

ביטוח נועד כדי להגן על המבוטח כאשר אירוע ביטוחי מתרחש. למשל, ביטוח רכב צד ג' נועד לכסות נזק שנגרם לרכב אחר כתוצאה מתאונה בה מעורב הנהג והרכב המבוטחים. ביטוח חיים נועד לפצות את משפחת המבוטח בעת פטירתו.

המתנגדים עקרונית לביטוחים יטענו, ובצדק מסוים, שסטטיסטית מרבית האירועים אינם שכיחים וסביר שלא יקרו למבוטח. אולם, גם אם הסטטיסטיקה לא משקרת, מספיקה נפילה אחת ב"צד הרע" של הסטטיסטיקה שתשפיע על החיים לרעה ובמהרה. אין דין נזק צד ג' לרכב כלשהו גם אם יכול להגיע במקרים מסוימים לעשרות אלפי שקלים, כדין צורך בתרופה מצילה או מאריכת חיים שעלותה נאמדת במאות אלפי שקלים בחודש.

בהתאם לכך, הצורך בביטוח הוא מובן והמודעות לחשיבותו עולה עם השנים. ככל שרמת החיים והצמיחה הכלכלית בישראל ממשיכה לעלות, יש לאנשים יותר נכסים ויותר דברים שברצונם להגן עליהם. כמו כן, ביטוח מספק שקט נפשי לאנשים רבים ומאפשרים להם לא להיות טרודים וחרדים מפני אירועים שונים באם יקרו, לפחות מן ההיבט כלכלי שנלווה להם.

למה הר הביטוח הוא כל כך חשוב?

החשיבות של תחום הביטוח עבור האדם לא פסחה מעינו של המחוקק ומשרד האוצר השיק בשנת 2017 את שירות הר הביטוח המאפשר לכל אחד לנהל את תיק הביטוח שלו בקלות וביעילות.

מתי בפעם האחרונה חתמתם על פוליסת ביטוח שלא כללה מספר רב של עמודים עמוסים באותיות קטנות? כמה מלים שלא ממש הבנתם מה הן אומרות? ביטוחים הם לא עניין פשוט. הם כוללים סעיפים רבים, תנאים שונים ומושפעים מנתונים מסוימים.

כאשר הנכם ניגשים לחתום על פוליסת ביטוח חשוב מאוד לראות את התמונה הגדולה. באמצעות שירות הר הביטוח ולאחר הזנה של פרטי הזיהוי שלכם תקבלו דו"ח מלא של כל מוצרי הביטוח הרשומים על שמכם. בנוסף, תוכלו לראות את עלות הפרמיות של המוצרים ולקבל התרעה במקרה של כפל ביטוח.

הפוליסה ההיא שרכשתם פעם ושכחתם ממנה? במיוחד כאשר יש מגוון כל כך רחב של מוצרי ביטוח, היכולת לראות את התמונה הגדולה, לעשות סדר ולארגן את תיק הביטוח בכמה לחיצות כפתור היא בשורה של ממש ואותה הר הביטוח מממש בקלות.

פוסטים נוספים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן