הר הביטוח – סוגי הביטוחים שניתן לאתר

בימינו ביטוח הפך למוצר שכיח במיוחד. אם בעבר הביטוחים המרכזיים היו ביטוחי חיים, דירה, רכב ובריאות, כיום ניתן למצוא ולרכוש עשרות סוגים שונים של ביטוחים במגוון רחב של תחומים. יתרה מכך, תהליך רכישת הביטוח השתכלל ובמקרים רבים הוא אף דיגיטלי לחלוטין. כמו כן, שיפור מודלי הערכת הסיכונים ובסיסי הנתונים מאפשרים להתאים את הביטוחים למבוטחים באופן מדויק יותר, ובהתאם לכל אלה מספר פוליסות הביטוח לאדם הולך וגדל בשנים האחרונות, מגמה שצפויה להימשך.

ריבוי מוצרי הביטוח עלול לבלבל את המבוטחים, לגרום להתאמה לקויה ביחס לצרכי המבוטחים, או להביא לכפל ביטוחים שמקורו בניהול לקוי של תיק הביטוח כולו או היעדר ידע מספק. לכן ישנה חשיבות גדולה לניהול תיק הביטוח ושירות הר הביטוח מיועד בדיוק לשם כך.

שירות הר הביטוח – רקע

שירות הר הביטוח הוא שירות ממשלתי שהושק בשנת 2017 במטרה להעלות את המודעות בקרב הציבור לחשיבות ניהול תיק הביטוח והתאמתו לצרכים של המבוטח, כמו גם לעודד את השקיפות ולהעלות את התחרותיות בשוק.

באמצעות הזנה של פרטים כמו מספר זהות, תאריך הנפקת התעודה ועוד, הר הביטוח ינפיק לכם דו"ח מפורט ובו תוכלו לראות את כלל הפוליסות הרשומות על שמכם, לרבות עלויות ונתונים מרכזיים אחרים. בנוסף הדו"ח מאפשר לפנות ישירות לגוף המבטח לכל צורך בצירוף הנתונים הרלוונטיים.

המערכת תתריע בפניכם במקרה של כפל ביטוחים, מצב בו ישנם שני ביטוחים או יותר המיועדים לאותה המטרה. בנוסף, השירות מאפשר לקבל את העבר הביטוחי של המבוטח בכל הקשור לתביעות רכב, מה שיכול להוזיל את פוליסת ביטוח הרכב.

סוגי הביטוחים בהר הביטוח ומה שצריך לבדוק

הר הביטוח מאפשר לאתר סוגי ביטוחים רבים, ביניהם ביטוח חובה, ביטוח רכב כולל צד ג', ביטוח מבנה וביטוח מקיף לדירה או לבית העסק, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח חיים ועוד. חשוב לציין כי לכל ביטוח מאפיינים ותנאים משלו ועל המבוטח לבחון כל ביטוח בנפרד בהתאם לצרכיו. אולם, שירות הר הביטוח מאפשר בלחיצת כפתור לאתר את כלל הביטוחים הרשומים על שם המבקש, מה שמקל את מלאכת הניהול באופן משמעותי.

הר הביטוח מאפשר לזהות מצב של כפל ביטוחים ובכך עשוי לחסוך עלויות משמעותיות. במידה ומצאתם ביטוחים עבור אותה המטרה, תוכלו לברר ישירות מול חברות הביטוח האם יש לכך הצדקה ולפעול בהתאם. כמו כן, תוכלו להיוועץ בסוכן ביטוח על מנת לוודא איזה מהביטוחים מקיף יותר או מתאים יותר לצרכים שלכם.

בנוסף לכך, הר הביטוח מאפשר לראות במהירות את עלויות כל ביטוח המרכיב את תיק הביטוח שלכם. במקרה זה תוכלו לוודא שהפרמיות לא התייקרו עקב הנחות שהסתיימו, ובמידה וכן תוכלו לפנות ישירות לחברות הביטוח או באמצעות סוכנות הביטוח שלכם על מנת להוזיל את עלויות הביטוח.

אז למה אתם מחכים? שירות הר הביטוח זמין בכל רגע ומכל מקום.

פוסטים נוספים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן