סיפורה של מיכל והר הביטוח

חשבתי שהתעוררתי לעוד יום שגרתי, קמתי בבוקר הכנתי לי את הקפה בשקט בשקט לפני שהילדים התעוררו כמה דקות של שלווה לפני שהיום השגרתי מתחיל. אז קדימה מתחילים אך לפני זה אקדים במילות השיר " ילדים זה שמחה , ילדים זה ברכה" , לאחר התמודדות עם מה זאת רוצה ללבוש ומה לשני יש לומר על אחיו ופיזור בגנים ובתי ספר , היום שלי מתחיל .

בדרכי למשרד אני שומעת ברדיו את התוכנית האהובה עלי ותוך כדי צחקוק קטן שלי לגבי מה שנאמר (הסתלבטות קטנה על חבר כנסת מסוים , בואו לא ניכנס לפרטים של שמאל או ימין) אני שומעת את הצלצול התראה שקיבלתי מייל.

האמת שהייתי ממש מסוקרנת כי אני בצפייה לדעת האם קיבלתי את הנתונים שרציתי מהר הביטוח.

זוכרים שלאחר ההבנה שצריך לשם סוף למגירה המפוצצת דוחות ולהתחיל לעשות קצת סדר בביטוחים העולים לנו הון ולפעמים אפילו לא מתאימים לנו . ממש ציפיתי כבר לקבל את הנתונים ולדעת משם כיצד להמשיך ואיך לפעול .

ואכן המייל שקיבלתי היה מהר הביטוח שנתן לי קישור לקבלת הדוח המרכז וכמובן באם ארצה מספר טלפון לפניה לכל שאלה מקצועית.

מיהרתי להגיע למשרד כדי להיות קצת יותר מרוכזת במייל שקיבלתי מהר הביטוח ולהיכנס לקישור .  נכון שאמרתי שחשבתי שקמתי לעוד יום שגרתי , אז זהו שלא היום יהיה היום שבו אעשה שינוי או לפחות אנסה להתחיל את התהליך בעניין הביטוחים ולהבין מה המשמעות של המגירה המפוצצת שלי (שהאמת בא לי כבר לפנות אותה לדברים קצת יותר מרתקים כמו מממ טוב נעצור פה).

התיישבתי בכיסא , אחרי כמובן שמזגתי לי עוד כוס קפה , פתחתי את הקישור והקלדתי את הנתונים המבוקשים לשם זיהוי , ואכן הכל היה מרוכז לפרטים ברמת כל ביטוח שאפילו לא ידעתי שעדיין יש לי אותם ולמה אני צריכה אותם . לא אשקר שקיבלתי סחרחורת קלה מהסכום שאני משלמת לביטוחים , כשזה מסוכם לך בפנים זה קצת יותר מציק וממש בא לך להבין מה קורה כאן , למה אני צריכה את כל זה , ומה זה השמות האלה של הביטוחים זה נראה לי חוזר על עצמו , וגם הסכומים עצמם של כל ביטוח וביטוח איך אני בודקת אם אפשר להוזיל , לפנות לכל חברה , איזה סרט רע.

אמרתי או לא אמרתי שאם אני מתחילה משהו אז לעשות עד הסוף , כמובן שכמובן הרמתי את הטלפון למספר שרשום במייל שקיבלתי מהר הביטוח בכדי להבין איך אפשר לעשות את הסדר הזה בדוח יותר מפורט ,ולהתקדם במעשים ולא רק בדוחות רשומים , הרי בשביל זה התחלתי את ההתעסקות הזו .

לאחר שיחה מאוד נעימה עם בחורה בשם דורית , ביקשתי ממנה שיחזור אלי יועץ מוסמך בכדי שאבין מה עלי לעשות , אשר אוכל לשאול את כל השאלות שעלו לי בקבלת הדוח במייל מהר הביטוח.

להבין איך ממשיכים משם ומה הצעדים לביטוחים יותר נכונים ומתאימים וכמובן הכי חשוב גם מבחינתי להיות מכוסה ולא סתם לעשות ביטוח קשקוש שלא מכסה לי כלום ,והדבר הלא פחות חשוב בא נאמר חסכון בכסף ,הכסף לא צומח על שום עץ למרות שהיה בא לנו אחד כזה בחצר.

אז חברים יום שגרתי זה לא היה, מבטיחה כמובן לעדכן את המלצותיי לאחר השיחה / פגישה עם אותו בעל מקצוע מהר הביטוח. אז ביי לבינתיים.

מעוניין לבצע בדיקה לאיתור כפל ביטוח? קדימה!