מה אומר לך המספר 63 מליארד שקל?

זה המספר המטורף שהציבור הוציא מכיסו בשנת 2015 על ביטוחים. מתוכם 35 מליארד שקל על ביטוחי חיים ו10 מליארד שקל על ביטוחי בריאות פרטיים.

אף גוף במדינת ישראל כולל משרד האוצר שמפקח על חברות הביטוח, לא יודע כמה כסף הציבור מוציא על "ביטוחים כפולים", אבל הערכות מדברות על מליוני שקלים שהציבור מוציא וזורק את כספו לריק ובעצם היחידים שמרוויחים מהמצב האבסורדי הזה הן חברות הביטוח שלהן אין בעיה למכור לך "כפל ביטוח" ואף יותר.

 

מה זה בעצם כפל ביטוח?

אני אתן דוגמא: נניח שיש לך כיסוי בקופת החולים שלך – מכבי זהב, כללית מושלם, פלטינום, מאוחדת שיא או כל אחת אחרת. במקום העבודה שלך, המעסיק דאג לך לכיסוי של ביטוח בריאות, שנקרא "קולקטיב". במקביל, התקשרה אליך לטלפון בשלב מסוים בחיים נציגה נחמדה שהסבירה לך כמה ביטוח בריאות חשוב, ועל הדרך עשתה לך ביטוח פרטי באחת מחברות הביטוח. כך יצא שבעצם יש לך 3 כיסויים של ביטוח בריאות.

חס ושלום קרה מקרה ואתה זקוקים לתרופה מחוץ לסל הבריאות, שעלותה 60000 ₪ בחודש, מה שיקרה בעת תביעה, כל אחת מהחברות תשלם 20000 ₪, כי אתה לא זקוק ליותר מקפסולה אחת בחודש.

מה שזה אומר, שאילו היה לך רק ביטוח אחד, היית מקבל את אותו הדבר, מה שכן קורה הוא שנגרע לך מחשבון הבנק כמה עשרות או מאות שקלים בחודש לחינם.

סוף סוף הממונה על שוק ההון, הביטוח והחיסכון דורית סלינגר, החליטה לנסות ולעשות סדר, ולהקים את האתר "הר הביטוח" שאמור לתת מידע על כל הביטוחים שיש לכל מבוטח ומבוטח וזאת על ידי הקשת פרטיו האישיים.

 

הפעילות של "הר הביטוח" החלה בשנת 2017.

אנחנו באתר הר הביטוח הפרטי עושים את הבדיקה הזאת בהצלחה כבר מספר שנים, אנחנו מנטרלים כל כפל ביטוחי שקיים, לא מפחדים לבטל פוליסות כשצריך ועושים התאמות מדויקות לצרכיה האמיתיים של המשפחה, בהתחשב בתקציב המשפחתי.

לסיכום: במקרה ונמאס לך להיות הפראייר של חברות הביטוח ולהפסיק לזרוק לפח אלפי שקלים מיותרים בשנה על ביטוחים, תפנה אלינו, ואנחנו נסדר לך את התיק הביטוחי, כך שתשלם אך ורק על מה שאתה צריך.

פוסטים נוספים

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן