הר הביטוח הדרך הטובה ביותר לבדיקת כפל ביטוחי

כמו הרבה משפחות בתקופת החגים גם משפחת ורון מצאה את עצמה מהדקת חגורות לקראת הפסח.

מעבר להוצאות החג השוטפות, האוכל הבגדים ושאר הוצאות בלתי צפויות מצטרפות גם הוצאות שונות של בילויים ומציאת תעסוקה למשפחה בת חמישה נפשות שיוצאת לחופשה.

אז נכון שיחסית למצב במשק משפחת ורון משתכרת לא רע ושני ההורים עובדים בעבודות מכניסות ויכולים להרשות לעצמם חוג לכל ילד ובגדים חדשים לחג ושורדים את השיגרה בלחץ, לפני הפסח האחרון המינוס תפח והתחילו מחשבות על קיצוץ בהוצאות החג ואפילו ביטול החופשה המשפחתית המסורתית באוגוסט או הקפאה של החוגים השונים עד לסוף השנה.

ההורים ישבו לשיחה עם הילדים הבוגרים יהלי, עומר ושני ושטחו בפניהם את המצב, לשאלת ההורים על מה יעדיפו הילדים לוותר, על חוגים או חופשה משפחתית נענו ההורים שעל החופשה אי אפשר לוותר ושהחוגים יעברו כרגע למצב המתנה.

ליבם של ההורים נחמץ כאשר הם ידעו כמה חשוב ליהל חוג הקארטה, לעומר חוג המחשבים ולשני חוג המחול בו הצטיינה במיוחד.

הגעה להר הביטוח אחרי המלצות

נועם ואיילת ורון הגיעו אלינו  להר הביטוח אחרי שקיבלו המלצה מקולגה במשרד של נועם.

שמענו מהם על הקושי הכלכלי שצץ בתקופת החגים ועל הדיבור המתגבר לאחרונה במשרד של נועם על כך שכמה קולגות מהמשרד גילו להפתעתם שהם מבוטחים בביטוחים כפולים ומיותרים ודרך הר הביטוח הם גילו כפילויות בפרמיות ובביטוחים השונים ושכל גילוי כזה חסך סכומי כסף לא מבוטלים בכל חודש.

סכומי כסף שיכולים ללכת לטובת ההוצאות השוטפות השונות של כל משפחה.

נועם ואיילת מסרו לנו את כל הפרטים הנחוצים, נכנסו לאתר שלנו בהר הביטוח, ופתחנו בבדיקה מדוקדקת.

כפל ביטוח שהתגלה בהר הביטוח

מהר מאוד גילינו שאיילת שבעצת שכן – סוכן ביטוח משלמת כל חודש כמאתיים חמישים שקלים דמי ביטוח, למעשה מבוטחת זה חמש שנים דרך עבודתה, הווה אומר שהביטוח שהיא משלמת לחברת ביטוח חיצונית – מיותר לחלוטין! ובמקרה שאיילת תזדקק לכיסוי כל שהוא היא לא תקבל כיסוי כפול אלה שתי חברות הביטוח בהן היא מבוטחת יחלקו ביניהן את ההוצאות.

המשכנו לבדוק וגילנו גם שהבכור יהלי מטופל בקופת חולים בתהליך יישור שיניים ולמעשה הוריו משלמים עליו ביטוח כפול ומיותר, ביטוח משלים בקופת החולים וביטוח בריאות כללי יחד עם כל המשפחה.

סיפרנו להם על כך והסברנו להם שבהר הביטוח אנחנו עדים לאין ספור מקרים כאלו.

מובן שביטלנו את כפל הביטוחים.

ונכון שהסכומים שנחסכו הם לא בשמיים אבל הם בהחלט יעזרו למשפחת ורון להמשיך לשלוח את ילדיהם לחוגים בלי להרגיש חנוקים ובלי שזה יגרע מהוצאות החג או החופשה השנתית.

נועם ואיילת יצאו מאיתנו עם חיוך והלכו לבשר לילדים שהם בהחלט הולכים להמשיך בחוגים ובתחביבים השונים.

אנחנו בהר הביטוח מאמינים שלכל אחד ואחת יש דברים יותר חשובים לעשות עם הכסף שלו חוץ מלהוציא אותו על ביטוחים כפולים ופרמיות שאין בהם צורך.

מזדהים עם משפחת ורון? רוצים לבדוק האם גם אתם יכולים לעשות עם הכסף שלכם דברים למענכם ולמען משפחותיכם במקום לתת לו לשבת בכיסיהם התפוחים של סוכנים וחברות ביטוח שונות?

אנחנו בהר הביטוח ממתינים לכם, תמלאו את הטופס באתר עם כל בני המשפחה, תחתמו דיגיטלית, ומכאן אנחנו נבדוק את כל הפוליסות שלכם בדקדקנות, ובמקרה ויהיה לנו את האפשרות לחסוך לכם כסף – נשמח לעשות זאת!

למידע על קופת גמל להשקעה לחצו כאן.

גלילה לראש העמוד