מי אנחנו​

שמי קובי ארנפלד, סוכן ביטוח מזה 8 שנים, בעל רישיון פנסיוני משנת 2009 , ובעל רישיון אלמנטרי משנת 2015.

הקמתי את המיזם שלי שנקרא הר הביטוח כבר בחודש אפריל 2016, מטרת העל של המיזם הינה לחסוך לכמה שיותר אנשים כסף.  כפי שפורסם בחודש אפריל 2017,  משרד האוצר הקים אתר שגם נקרא הר הביטוח, שבו ניתן לקבל רשימה מפורטת של כל פוליסות הביטוח. המטרה של המיזם של משרד האוצר למנוע כפל ביטוחי.

ליצירת קשר: 

kobi@peles.insure

היתרון הברור במיזם של משרד האוצר הוא הפשטות בהקלדת נתונים וקבלת דו"ח מידי, מסודר ומפורט. החיסרון ,מחסור בנתונים בסייסים שרק דרכם אפשר באמת לקבל החלטה האם כדאי לבטל או להחליף ביטוח. הרי אם בבדיקה של משרד האוצר חסר הנתון הבסיסי ביותר על כמה כסף הביטוח שלך מכסה ויש רק את העלות שלו, אין באפשרותך לקבל החלטה מושכלת.

"תאר לך מצב שבו לא הייתי אומר לך איזה סוג פלאפון אתה תקבל תמורת  1500 השקלים , האם היית יכול לקבל החלטה האם ה 1500 ₪ זה מחיר משתלם?"

לדוגמא, אם אתה משלם ביטוח חיים על סך 100 ₪ בחודש ואין בידך את הנתון כמה כסף משפחתך תקבל  אם חס ושלום יקרה לך משהו, אתה לא תוכל לקבל החלטה שקולה האם ה 100 ₪ זה סכום הגון או שניתן לשפרו, זה כמו שיהיה רשום בחנות לממכר טלפונים שהעלות של פלאפון היא 1500₪ ולא יהיה רשום סוג הפלאפון . אם מדובר על פלאפון שעולה בשוק 3000 ₪ זו עסקה מצוינת. אם מדובר על פלאפון מסוג זול סיני וכדומה שעולה בשוק 900₪ זו עסקה לא טובה.

תאר לך מצב שבו לא הייתי אומר לך איזה סוג פלאפון אתה תקבל תמורת  1500 השקלים , האם היית יכול קבל החלטה האם ה 1500 ₪ זה מחיר משתלם?

השרות שלי בהר הביטוח בא להשלים את המחסור בנתונים שקיים ביוזמה המבורכת של משרד האוצר , אצלי תוכל באמת לחסוך כסף ולבצע בחירות נכונות.

התהליך אצלי במיזם הוא פשוט מאוד , אתה ממלא את הפרטים שלך בטופס המצורף, חותם על ייפוי כוח דיגיטלי לקבלת מידע בלבד. כמובן שאין לי שום אפשרות לבצע שום שינוי שלא בהסכמתך ובחתימתך אלא לקבל מידע בלבד.

לאחר מספר ימים אני מקבל מחברות הביטוח את פוליסות הביטוח המקוריות שלך, ומנתח אותם וכך יש לי אפשרות אמתית להשתמש בידע והניסיון שלי כסוכן ביטוח לטובת הכיס שלך.

 אני אמנע מצב שבו יש לך כפל ביטוח, אשפר לך את גובה הפרמיה ואדאג לך ולמשפחתך  לכיסויים הביטוחים הטובים והמשתלמים ביותר.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן