מתנה מקסימה לאח שמתחתן

כשאח שלי הודיע שהוא מתחתן כולם מאוד שמחו, כי מי לא שמח כשיש חתונה במשפחה? עם זאת, אחרי שעזבתי את בית הוריי מיד עם הודעת אחי, התחלתי להיות מוטרדת מעט. מה שהטריד אותי הייתה העובדה שאומנם החתונה רק עוד שנה, אך איזו מתנה אוכל לתת לו בכלל? אני אומנם עובדת קשה ומנסה לעשות כמיטב יכולתי כדי לא לבקש עזרה מההורים, אך בסופו של דבר, תמיד קשה לי לגמור את החודש. אין ספק שעבור החתונה של אחי אני צריכה לתת לו מתנה מקסימה במיוחד ולכן התחלתי לחשוב שאולי אני יכולה לעשות סוג של חיסכון כבר מעכשיו. מצד שני, איך אני באמת יכולה לחסוך כסף אם אין לי מאיפה? אם אני עושה הכול כדי לממן את חיי ואת חיי משפחתי הקטנה אך עדיין תמיד חסר לי? זו הייתה התחושה הקשה שאיתה קיבלתי את בשורת החתונה של אחי הקטן ואני חייבת להודות, זה לא היה קל.

 

שמועות שעושות סדר

יום אחרי הבשורה, כשישבתי עם החבר'ה במסעדה של המשרד ואכלנו שוב קוסקוס עם ירקות, פתאום אחד מהעובדים התחיל לדבר על "הר הביטוח". האמת היא, שתמיד כשמתחילים לדבר על דברים כאלה אני מתנתקת באופן אוטומטי, פשוט כי זה לא מעניין אותי. עם זאת, כיוון שהפעם הייתי גם ככה כל כך עסוקה בענייני כספים, שמתי לב לשיחה ואפילו התעמקתי בה. כך הבנתי שלמעשה "הר הביטוח" זה סוג של מיזם שמטרתו לעזור לאנשים להבין על איזה ביטוחים הם משלמים, מתוך הבנה שכנראה שרובנו משלמים על מוצרים עם כפילויות. כלומר, כמעט לכל אדם יש ביטוח חיים, ביטוח רכב וביטוח דירה לפחות, אך בכל הביטוחים האלה יש סעיפים שבכלל לא דרושים לנו או סעיפים שאנחנו משלמים עליהם פעמיים. כל השיחה הזו עוררה אותי למחשבה: אולי אני יכולה לבדוק את המצב, לגלות כפילויות, לוותר על הביטוחים הכפולים והמיותרים וכך לחסוך כסף למתנה עבור החתונה של אחי!

 

שירות מהיר, יעיל ומשתלם

באותו יום, כשחזרתי מהעבודה, הדבר הראשון שעשיתי היה להיכנס לאתר של "הר הביטוח הפרטי" ולראות במה דברים אמורים. אני חייבת לציין שהכול היה כל כך ידידותית למשתמש, עד כי בכלל לא עצרתי לחשוב האם כדאי או לא כדאי למלא את הפרטים. שלחתי את כל הפרטים המבוקשים ומהר מאוד קיבלתי תשובה. העניין שלי עבר לבדיקה ותוך כמה ימים הבנתי בצורה חד משמעית שאני יכולה לחסוך אלפי שקלים בשנה על הביטוח. לא חיכיתי יותר מידי ועשיתי את השינויים שצריך בכל פוליסות הביטוח שלי. אני ממליצה גם לכם לעשות זאת, כי מה פתאום שתשלמו על ביטוחים כפולים? אני חסכתי את הכסף הזה למתנה מקסימה לאח שלי וכל אחד מכם יכול לחסוך לכל מטרה אחרת, אז מה אתם מחכים?

פוסטים נוספים

גלילה לראש העמוד