ההבדלים בין אתר הר הביטוח של משרד האוצר לאתר הר הביטוח הפרטי

כאשר אתה נכנס לאתר של משרד האוצר ומקליד מספר ת.ז, האתר מרכז בעבורך את רשימת הביטוחים שיש לך וכמובן באילו חברות ביטוח נמצאים הביטוחים, אך הוא אינו מספק מידע נוסף שחשוב מאוד לקבל כגון: עלויות, התאמות, כפל ביטוחי, ביטולים, סכומים ועוד. איתור מידע שכזה יצריך מכם לפנות אל חברות הביטוח אחת אחרי השנייה, להנפיק מידע ולקבל דו"ח שלא תמיד מובן ואינו מספק מידע מקצועי לאדם שאינו מתעסק בכך.

וכאן האתר שלנו הר הביטוח הפרטי שלך בא לתת מענה מקיף.

כאשר אתה נכנס לאתר ומשאיר פרטים אישיים, אנו פונים לכל חברות הביטוח בכדי לאתר האם יש לך ביטוח כלשהו אצלהם. אנו יודעים לדרוש ולקבל את כל המידע בעניין הביטוחים הקיימים שלך כגון: עלויות, גובה הביטוח, פדיון, וכו'. לאחר שנאתר לך את הביטוחים, אתה תקבל דו"ח מפורט עם המלצות ופירוט בעניין הביטוחים הקיימים.

איתור הביטוחים והטיפול באופן מקצועי ומסודר יחסוך לך מאות או אלפי שקלים ובעיקר יעשה לך סדר ומודעות על מה אתה משלם.

תוכל לקבל את המידע כדו"ח מפורט ובנוסף נציע לך גם פגישה עם סוכן מקצועי בעל רישיון, אשר יוכל לתת לך מידע על הדו"ח. אתה תוכל לקבל מענה מקיף ומשלים שלא ישאיר מקום לשאלות.

בנוסף, תוכל לשאול את כל השאלות הרלוונטיות בעניין הביטוחים הקיימים ובאם ניתן לערוך שינוי שגם יוזיל עלויות וכן לא לשלם כפל מיותר בעניין הביטוחים.

אתה מוזמן להשאיר פרטים אצלנו ב"הר הביטוח הפרטי שלך" ולקבל מענה מקיף לאתר של משרד האוצר.

פוסטים נוספים

על השיקולים בבחירת ביטוח

בחירת ביטוח

בטוח שצריך ביטוח – על השיקולים בבחירת ביטוח הביטוח מלווה ומעסיק את האדם משחר האנושות ותחום הביטוח שינה צורה במהלך מאות השנים האחרונות, הלך והשתכלל.

קרא עוד>>
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן