איך מימנתי את הטיול לתאילנד

שנים שמעתם מהחברים הכי טובים שלי עד כמה תאילנד נפלאה אך האמת היא, שמעולם לא היה לי חשק לנסוע לשם. איכשהו אחרי הצבא מצאתי את עצמי עובדת קשה, לומדת ועסוקה בכל מיני משימות אינסופיות, כך שהזמן חלף ולא נסעתי. עם זאת, לפני כמה חודשים, כשהעזיבו אותי מהעבודה, החלטתי שעכשיו זה הרגע המושלם לנסוע למדינה הקסומה הזאת, כי למה לא? מצד שני, היה לי קושי כלכלי ולא היה לי ברור איך באמת אוכל לממן את הטיול. ידעתי שלהיות בתאילנד עצמה זה לא יקר אך הטיסה תמיד יקרה ובמיוחד אם קונים אותה ברגע האחרון. בדיוק ביום שבו התחלתי לחשוב על תאילנד שמעתי ברדיו תוכנית שהזכירו בה את "הר הביטוח" ואת כל אלפי השקלים הישראלים מצאו בעזרת התוכנית הזאת. החלטתי שאין לי מה להפסיד, כי אולי גם אני, בכל השנים האחרונות של עבודתי הקשה, למעשה צברתי לא מעט כפילויות וכספים שמחכים לי.

סיוע מקצועי שעזר לי להבין את המצב

הבנתי שאני נמצאת בנקודה שבה חיי עומדים להשתנות ולכן, במקום לכעוס ולפחד על כך, החלטתי להושיט יד לעניין ופניתי אל "הר הביטוח" כדי לברר מה בעצם מגיע לי, אם בכלל. הדהים אותי לגלות כמה הכול קרה מהר, כי בסך הכול הייתי צריכה למלא כמה פרטים בסיסיים בלבד ובנוסף לכך, השירות שקיבלתי היה מאוד אדיב. השארתי להם את החומר והאמת? שכחתי מהעניין. לא באמת חשבתי שאקבל משם כסף ולא באמת חשבתי שזו תהיה הדרך שלי לממן את הטיול הקסום לתאילנד. עם זאת, עברו משהו כמו עשרה ימים וקיבלתי שיחת טלפון, שמבחינתי הייתה מרגשת במיוחד. באותה שיחה סיפרו לי לא רק שיש לי כפילויות של ביטוחים, אלא שגם מגיעים לי כספים מיוזמה דומה (הר הכסף) ושאני אקבל את כל הכסף הזה הרבה יותר מהר ממה שנדמה לי. כשניתקתי את הטלפון היה לי ברור: זה שהעזיבו אותי מהעבודה זה למעשה צעד חיובי, עשו לי טובה ועכשיו יש לי איך לנסוע לתאילנד!

מסע בלתי נשכח

מיד ביום שבו קיבלתי את כל הכספים האבודים שלי בעזרת "הר הביטוח", קניתי לי כרטיס טיסה לבנגקוק. אני מודה שבהתחלה חששתי לנסוע לבד, כי מי אני יודעת על המקום המרוחק הזה והאם באמת יהיה לי בו טוב? זה נכון שלא כל המראות בתאילנד נעימים ויש גם מאכלים שלא ניסיתי, אבל, החוויה כולה שינתה לי את החיים. ניקיתי את הראש וכל הטיול אפילו לא עלה לי כל כך הרבה, שכן מכל הכספים וההחזרים שקיבלתי, בסופו של דבר מימנתי לא רק את הטיסה אלא גם את השהייה שם. אני ממליצה לכולם לבדוק האם יש לכם ביטוחים כפולים והאם חייבים לכם כספים בסדר גודל כזה או אחר, כי למה שרק חברות הביטוח ייהנו?

פוסטים נוספים

גלילה לראש העמוד